Vyhledávání

Kontakt

Bakovská in-line brusle

sskbakov@seznam.cz

Výsledky 2013

03.08.2014 19:55

 

  BAKOVSKÁ IN-LINE BRUSLE 1.ročník
   Bakov nad Jizerou - neděle 22. září 2013 - 40 závodníků  
           děkujeme všem závodníkům za účast -: ŠSK Bakov n.J.  
         
  MUŽI (bez rozdílu věku) a DOROSTENCI  4 kola    
         
  postupují vítězové rozjížděk (Q) + 3 závodníci časem (q)  
         
1. rozjížďka      
  1. Pažout Jiří nereg. 4:37,1 Q
  2. Havelka Jan Sokol Bakov n.J. 4:56,1 q
         
2. rozhížďka      
  1. Silaštík Patr Petrolajn team 5:22,4 Q
  2. Habelt Zbyněk Bakov n.J. 6:30,4  
         
3. rozjížďka      
  1. Brodský Luboš ŠSK Bakov n.J. 5:10,8 Q
  2. Činka Miroslav Bakov n.J. 5:44,1 q
         
4. rozjížďka      
  1. Stárek Jindřich Vlastibořice, Jivina klub 5:27,8 Q
  2. Šébl Vladinmír Mladá Boleslav 5:46,8 q
  3. Osička Josef Mnichovo Hradiště 7:12,4  
         
5. rozjížďka      
  1. Pácha Daniel  (dor.) Smilovice 4:38,6 Q
  2. Silaštík Petr     (dor.) Mělník 7:09,8  
         
  postupují vítězové semifinále (Q) + 2 závodníci časem (q)  
         
1. semifinále      
  1. Pácha Daniel  (dor.) Smilovice 4:27,2 Q
  2. Silaštík Petr Petrolajn team 4:28,7 q
  3. Pažout Jjiří nereg. 4:32,1 q
  4. Havelka Jan Sokol Bakov n.J. 4:33,1  
         
2. semifinále      
  1. Brodský Luboš ŠSK Bakov n.J. 4:53,7 Q
  2. Stárek Jindřich Vlastibořice, Jivina klub 4:58,7  
  3. Šébl Vladimír Mladá Boleslav 5:38,8  
  4. Činka Miroslav Sokol Bakov n.J. 5:40,6  
         
FINÁLE  - rychlost vítěze 28,914 km/h    
  1. Pácha Daniel  (dor.) Smilovice 4:25,2  
  2. Silaštík Petr Petrolajn team 4:26,1  
  3. Brodský Luboš ŠSK Bakov n.J. 4:28,1  
  4. Pažout Jiří nereg. 4:30,6  
         
         
  ŽENYI (bez rozdílu věku)  rozjížďky 4 kola, SF 2 kola, finále 3 kola
         
  postupují vítězky rozjížděk (Q) +  závodnice časem (q)    
         
1. rozjížďka  (4 kola)      
  1. Havelková Hartmanová Šárka Sokol Bakov n.J. 6:59,5 Q
  2. Melicharová Helena Sokol Bakov n.J. 6:59,8 q
  3. Černá Katka nereg. 7:44,5  
         
2. rozjížďka  (4 kola)      
  1. Štěpánková Pavla Kosmonosy 5:58,5 Q
  2. Průšová Veronika Bakov n.J. 6:03,0 q
  3. Klímová Lenka Mladá Boleslav 7:02,9 q
  4. Černá Blanka ŠSK Bakov n.J. 7:26,5  
         
3. rozjížďka  (4  kola)      
  1. Činková Lenka Sokol Bakov n.J. 5:47,6 Q
  2. Havelková Milena Bakov n.J. 5:48,9 q
  3. Honcová Monika ŠSK Bakov n.J. 7:06,9 q
         
  postupují vítězky semifinále (Q) + 2 závodnice časem (q)  
         
1. semifinále  (2 kola)      
  1. Štěpánková Pavla Kosmonosy 2:53,9 Q
  2. Průšová Veronika Bakov n.j. 2.59,2 q
  3. Havelková Hartmanová Šárka Sokol Bakov n.J. 3:01,8  
  4. Melicharová Helena Sokol Bakov n.J. 3:09,8  
         
2. semifinále  (2 kola)      
  1. Havelková Milena Bakov n.J. 2:52,3 Q
  2. Činková Lenka  Sokol Bakov n.J. 2:52,6 q
  3. Klímová Lenka Mladá Boleslav 3.32,9  
      Honcová Monika ŠSK Bakov n.J. DNS  
         
FINÁLE  (3 kola)  rychlost vítězky  22,283 km/h    
  1. Činková Lenka Sokol Bakov n.J. 4:20,1  
  2. Havelková Milena Bakov n.J. 4:20,4  
  3. Průšová Veronika Bakov n.J. 4:28,3  
  4. Štěpánková Pavla Kosmonosy 4:32,9  
         
         
  MLADŠÍ ŽÁCI  (2001-2002) 2 kola    
         
FINÁLE   rychlost vítěze 25,202 km/h    
  1. Maleček Erik Sokol Běchovice II. 2:35,7  
  2. Henrich Tomáš ZŠ Bakov n.J. 3:53,1  
         
         
  MLADŠÍ ŽÁKYNĚ  (2001-2002) 2 kola    
         
  postupují vítězky semifinále (Q) + 2 závodnice časem (q)  
         
1. semifinále      
  1. Hamarová Kateřina Sokol Běchovice  2:44,3 Q
  2. Sklenářová Alena ZŠ Bakov n.J. 3:05,7 q
         
2. semifinále      
  1. Drmotová Karolína Sokol Běchovice II. 2:40,9 Q
  2. Nocarová Zuzana ZŠ Dolní Bousov 3:24,9 q
         
FINÁLE rychlost vítězky 24,601 km/h    
  1. Drmotová Karolína Sokol Běchovice II. 2:39,5  
  2. Hamarová Kateřina Sokol Běchovice  2:39,8  
  3. Sklenářová Alena ZŠ Bakov n.J. 3:05,9  
      Nocarová Zuzana ZŠ Dolní Bousov DNS  
         
         
  PŘEDŠKOLÁCI  (2007 a mladší), MLADŠÍ ŽÁČCI (2005 - 2006)
  STARŠÍ ŽÁČCI (2003 - 2004) spojené 3 kategorie 1 kolo, finále 2 kola
         
  postupují vítězové semifinále (Q) + 2 závodníci časem (q)  
         
1. semifinále  (2 kola)      
  1. Maleček Patrik       H2 Sokol Běchovice II. 1:15,9 Q
  2. Volák Vojtěch         H2 ZŠ Bakov n.J. 2:08,6 q
         
2. semifinále  (1 kolo)      
  1. Hamara Tomáš      H3 Sokol Běchovice II. 1:10,9 Q
  2. Čech Lukáš             H1 Stars Praha 1:41,4 q
         
FINÁLE  (2 kola) rychlost vítěze 27,006 km/h    
  1. Hamara Tomáš      H3 Sokol Běchovice II. 2:25,3  
  2. Maleček Patrik       H2 Sokol Běchovice II. 2:29,1  
  3. Čech Lukáš            H1 Stars Praha 3:19,8  
  4. Volák Vojtěch         H2 ZŠ Bakov n.J. 4:48,6  
         
  STARŠÍ ŽÁKYŇKY (2003 - 2004) 2 kola    
         
FINÁLE  rychlost vítězky 26,229 km/h    
  1.Čechová Karolína Stars Praha 2:29,6  
  2. Kokešová Klára Sokol Běchovice II. 2:30,4  
  3. Habeltová Adéla ZŠ Bakov n.J. 4:34,8  
         
         
         
         
  MLADŠÍ ŽÁKYŇKY (2005- 2006) a PŘEDŠKOLAČKY (2007 a mladší)
                    1 kolo, finále 2 kola    
  D2, D1      
  postupují vítězky semifinále (Q) + jedna závodnice časem (q)  
         
1. semifinále      
  1. Drmotová Sofie Sokol Běchovice II. 1:17,0 Q
  2. Špatková Veronika D1 Sokol Běchovice  1:35,4  
         
2. semifinále      
  1. Nocarová Ivana ZŠ Dolní Bousov 2:04,2 Q
  2. Benešová Kateřina ZŠ Bakov n.J. 2:37,5  
         
3. semifinále      
  1. Trubková Agáta Sokol Běchovice II. 1:34,0 Q
  2. Kokešová Alice Sokol Běchovice II. 1:34,3 q
         
FINÁLE rychlost vítězky 23,497 km/h    
  1. Drmotová Sofie Sokol Běchovice II. 2:47,0  
  2. Kokešová Alice Sokol Běchovice II. 2:59,9  
  3. Špatková Veronika  D1 Sokol Běchovice  3:00,7  
  3. Trubková Agáta Sokol Běchovice II. 3:06,9  
      Nocarová Ivana ZŠ Dolní Bousov DNS  
         
         
  POŘADÍ VE VĚKOVÝCH KATEGORIÍCH, KDE ZÁVODILO NĚKOLIK
  KATEGORIÍ SPOLEČNĚ      
         
         
  MUŽI      
         
  M1          
  1. Pažout Jiří      
  2. Havelka Jan      
  3. Habelt Zbyněk      
         
  M2      
  1. Silaštík Petr      
         
  M3      
  1. Brodský Luboš      
  2. Činka Miroslav      
         
  M4      
  1. Stárek Jindřich      
  2. Šébl Vladimír      
         
  M5       
  1. Osička Josef  (nejstarší účastník 79 let)    
         
  DOROSTENCI      
         
  1. Pácha Daniel      
  2. Silaštík Petr      
         
  ŽENY      
         
  Ž1       
  1. Průšová Veronika      
  2. Havelková Hartmanová Šárka      
  3. Černá Katka      
         
  Ž2      
  1. Štěpánková Pavla      
  2. Melicharová Helena      
  3. Klímová Lenka      
  4. Honcová Monika      
  5. Černá Blanka      
         
  Ž3      
  1. Činková Lenka      
  2. Havelková Milena      
         
         
  PŘEDŠKOLAČKY      
         
  1. Špatková Veronika      
         
  PŘEDŠKOLÁCI      
  1. Čech Lukáš      
         
  MLADŠÍ ŽÁČCI      
  1. Maleček Patrik      
  2. Volák Vojtěch      
         
  STARŠÍ ŽÁČCI      
  1. Hamara Tomáš