Vyhledávání

Kontakt

Bakovská in-line brusle

sskbakov@seznam.cz

Naši uživatelé

Závodů v Bakovské in-line brusli se mohou zúčastnit všichni, kteří mají o tento sport zájem. Jak naprostí začátečníci, tak i vyspělí buslaři všech věkových kategorií. Samozřejmostí je přilba, doporučujeme i chrániče loktů a kolen. Závody probíhají ve volnočasovém areálu v Bakově nad Jizerou v příjemném prostředí místního koupaliště. Pro rok 2014 jsme zvolili pro dospělé délku trati 10 000 metrů. Délka tratí dětských kategorií zústává stejná, jako loni (1 - 3 kola, podle věku při délce okruhu cca 520 metrů). Dospělí letos budou závodit na velkém okruhu cca 820 metrů. Uzávěrka přihlášek pro letošní ročník je 15.9.2014. Přihlášky pouze mailem sskbakov@seznam.cz V přihlášce uveďte jméno, příjmení, rok narození, oddíl (nebo školu nebo místo bydliště). Přihlášku je nutno potvrdit v den závodu při prezentaci (děti 8:30 - 9:30, dospělí 15:00 - 15:30). Závody dětí jsou tříkolové (rozjížďky, semifinále, finále), závody dospělých jsou s hromadným startem. Při větším počtu přihlášených dospělých účastníků budou dvě jízdy (v 16:00 a v 17:00).

Informace o nás

Školní sportovní klub při ZŠ v Bakově n.J.-okres Mladá Boleslav pořádá během roku několik závodů. Kromě Bakovské in-line brusle (podzim) je to v dubnu Žákovský běh Bakovem (pravidelně každý rok od roku 2002) https://behbakovem.webnode.cz/  Ke konci každého kalendářního roku probíhá též slavnostní vyhlášení nejlepších sportovců školy za účasti předních českých sportovců. Pořádáme též soutěže v zimním víceboji, ve sportovních hrách a atletice i jiné.

 

 

Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.